все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

Mazās sērijas BMW M4 CSL tiks izlaists nākamgad

Просмотров: 1114

Jaunais BMW M4 CSL modelis kā ierobežots izlaidums parādīsies 2022. gada vidū. Modelis ir viegla sporta kupeja, kas ir loģisks turpinājums M3 CSL, kas parādījās jau tālajā 2004. gadā. Lai kā arī būtu, ar lielu entuziasmu tiek gaidīts jauns sporta auto no Bavārijas burvjiem.

Paredzams, ka automašīna tiks aprīkota ar 3 litru "sešinieku" ar turbokompresoru, kas rada 510 ZS jaudu. un attiecīgi 650 ņūtonmetri griezes momentu. Tāpat kupejā izmantota jauna veida neatkarīga balstiekārta, kas apvieno daudzsviru un atsperu sistēmas.


Protams, galvenā gaidāmā BMW M4 CSL priekšrocība būs elpu aizraujoši skaistais dizains, pie kura strādā labākie Bavārijas koncerna darbinieki. Automašīna saņems graciozas formas, kas apvieno tradicionālo pieeju dizainam ar futūrisma pieskaņu.


Turklāt modeļa galvenā iezīme būs mazs svars un griezuma izmēri, salīdzinot ar tā priekšgājēju. Kopumā transportlīdzekļu miniaturizācijas tendence ir novērojama Eiropas autoparkā jau vairākus gadus pēc kārtas.

Attiecībā uz izmaksām un precīzu izlaišanas datumu šādas informācijas vēl nav. Tuvāk oficiālā pārdošanas sākuma sākumam kļūs zināms par aprīkojuma līmeni un automašīnas izmaksām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika