Главная > Bmw zinas > Pārbaudes brauciena sedans BMW 840i xDrive Gran Coupe

Pārbaudes brauciena sedans BMW 840i xDrive Gran Coupe


16-02-2021, 17:12. Разместил: admin

BMW koncerns neatkāpjas no augstākās klases sedanu ražošanas tradīcijām un priecē fanus ar ļoti progresīviem modeļiem, no kuriem viens ir mūsu šodienas viesis. BMW 840i xDrive Gran Coupe patiešām daudzu iemeslu dēļ var saukt par vācu autoražotāju tradīciju turpinātāju.

Pirmkārt, tas ir nepārspējams dizains, kuru burtiski zīmēja uzņēmuma labākie prāti stingrā talantīgu dizaineru vadībā. Izcilas ātrās līnijas, agresīvās formas un pievilcīgās priekšējās daļas burtiski grimst sirdī un dvēselē no pirmā acu uzmetiena uz automašīnu.


Otrkārt, šī ir jaudīga spēka agregātu līnija, ko tradicionāli pārstāv gan benzīna, gan dīzeļdzinēji. Tiešās iesmidzināšanas V6 turbodzinējs ražo 330 ZS. jauda pie 6000 apgriezieniem minūtē, nodrošinot paātrinājuma dinamiku 5,5 sekundēs ar maksimālo ātrumu 264 km / h.

Protams, balstiekārtas, bremzēšanas un izplūdes sistēmām, kā arī automašīnas interjeram ir vismodernākie risinājumi, kas mūsdienās parasti ir tirgū. Rezultāts ir gandrīz ideāls sedans, kurā ir patīkami sēdēt un braukt!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад