Главная > Bmw zinas > AC Schnitzer izlaiž savu BMW 4. sēriju

AC Schnitzer izlaiž savu BMW 4. sēriju


26-04-2021, 20:33. Разместил: admin

Slavenā tūninga studija AC Schnitzer iepazīstināja ar savu ceturtās sērijas BMW versiju, kas tika ievērojami pārveidota liela mēroga modernizācijas laikā. Liela uzmanība tika pievērsta automašīnas izskatam un balstiekārtai, kas saņēma labākas kvalitātes balstiekārtas un pārveidotu daudzsviru sistēmu.

Kopumā modernizācija ietvēra ievērojamu automašīnas oficiālās konfigurācijas paplašināšanu, kā rezultātā pircēji var pasūtīt atsevišķus statņus, jaunus 22 collu riteņus, greznu LED optiku un daudz, daudz ko citu. Tajā pašā laikā neviens neliekas izvēlēties vienu priekšmetu no plaša kataloga vai nekavējoties pasūtīt pilnu paketi.


Kas attiecas uz automašīnas dizainu, tas ir kļuvis sportiskāks, pateicoties spoileru pievienošanai un stilīgam virsbūves komplektam. Arī ievērojama loma automašīnas tēlā ir pašiem riteņiem, kā arī dažu virsbūves elementu, kas studijā tika izgatavoti no modernām oglekļa šķiedrām, štancēšana.

Visas iepriekš minētās iespējas jau ir pieejamas iepriekšējai pasūtīšanai. To var izdarīt tieši ateljē oficiālajā vietnē vai izmantojot lietojumprogrammu. Bet aprīkojuma piegāde sāksies tikai februāra beigās, tāpēc nav jāsteidzas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад