все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

Test Drive elektriskā automašīna BMW i3s

Просмотров: 1507

BMW nesen izlaida sava elektriskā BMW i3 atjauninātu versiju, kas tiek ražota kopš 2013. gada. Modelis ir nedaudz glītāks gan tehniski, gan vizuāli, taču kopumā tā joprojām ir viena un tā pati automašīna.

Neskatoties uz BMW tirgotāju centieniem, i3 nav īpaši pieprasīts pat zīmola fanu vidū, nemaz nerunājot par daudziem citiem braucējiem. Tas ir saistīts ar modeļa neizskatīgo dizainu, kā arī augstajām izmaksām.


Miniatūrais hečbeks patiešām izskatās kā budžeta sektora japāņu autobūves ideja, nevis leģendārā Bavārijas autoražotāja automašīna. Diemžēl S versija nemainīja automašīnas izskatu, tikai nedaudz uzlaboja LED optiku un radiatora režģa formu.


Galvenie jauninājumi ir salonā, kas kļuvis ērtāks un modernāks. Ir pievienota jaudīga multimediju sistēma, kā arī atbalsts dažām funkcijām, kas saistītas ar programmatūras attālo atjaunināšanu.

Automašīna jūtas pārliecināta par dinamiku, lai gan dzinēja jauda joprojām nav pietiekama ērtai kustībai uz šosejas. Tomēr ekoloģiskajam modelim tas nav kritiski.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika