все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

Pārbaudes brauciena krosovers BMW X1

Просмотров: 1505

BMW X1 krosovera universāls ir viens no Bavārijas koncerna flagmaņiem un liels favorīts šīs klases automašīnu cienītāju vidū. Modelis atspoguļo tehniskās izcilības un dizaina augstumu, tāpēc tā popularitāte ir saprotama.

Zem automašīnu pārsega atrodas jaudīgs dzinējs ar turbokompresoru ar tiešu degvielas iesmidzināšanu un garenisko izvietojumu. Vilci var pārraidīt gan uz priekšējo, gan uz abām asīm uzreiz, nodrošinot pilnpiedziņas modeli.


Pārnesumkārbu attēlo automātiska septiņu pakāpju konstrukcija, kas ir ļoti labi noregulēta un skaidri izpilda visus pārnesumus pat dinamiskā paātrinājuma un bremzēšanas laikā. Piekare ir neatkarīga daudzsviru, ar atsperēm priekšā.


Īpaši ievērības cienīgs ir automašīnas salons, kas ir ļoti plašs un ērts, kā paredzēts. Vadības panelis ir vērsts uz vadītāju, un visiem instrumentiem ir ārkārtīgi ērta atrašanās vieta un intuitīvs displeja režīms.

Trasē BMW krosovers jūtas lieliski. Paātrinājuma dinamika ir tikai 6,5 sekundes, un maksimālais ātrums sasniedz 235 kilometrus stundā. Automašīna ārkārtīgi reaģē uz vadību, tai ir pienācīgs klīrenss un diezgan maiga braukšana vieglos bezceļa apstākļos.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika