все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

Pārbaudes brauciens un BMW M2 Premium Coupe pārskats

Просмотров: 1530

BMW M2 ir loģisks turpinājums koncerna mazajai otrajai sērijai, kuru, kaut arī pārstāv tikai viens modelis, starp mazo un ātrgaitas automašīnu mīļotājiem ir daudz fanu. Šī automašīna ir īsts atradums tiem, kas meklē ātrumu un brauc skaistā dizainā.

Sāksim ar motoru, kas ir benzīna spēka agregāts ar jaudīgu turbokompresoru un tiešu degvielas iesmidzināšanu. Gareniski uzstādītais motors rada 370 ZS jaudu. pie 6500 apgriezieniem minūtē, kas ir pietiekami, lai paātrinātu līdz simtiem tikai 4,3 sekundēs.


Modeļa balstiekārta ir neatkarīga, daudzsviru un atsperīga, kopumā nekas īpašs neizceļas, jo tā ir uzstādīta visur, sākot ar pirmās sērijas automašīnām. Bet izplūdes un bremžu sistēmas ir unikālas, un tās ir īpaši izstrādātas M2.

Sacensību trasē automašīna jūtas kā savā dzimtajā elementā. Atlēcošs starts no vietas, galvu reibinošs ātruma un izcilas saķeres spēks. Braucot līkumos, kupeja nezaudē vadību, un smalki noregulētās balstiekārtas dēļ ruļļi ir minimāli.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika