все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

Mana BMW lietotne ir atjaunināta elektriskajiem transportlīdzekļiem

Просмотров: 1112

BMW nesen atklāja lielisku atjauninājumu savai galvenajai lietotnei My BMW. Atjauninājums ietekmēja daudzus saskarnes elementus un ievērojami paplašināja lietojumprogrammas funkcionalitāti. Turklāt ir parādījušās vairākas noderīgas funkcijas, kas vērstas uz uzņēmuma elektrisko transportlīdzekļu īpašniekiem, kuri pamazām aizpilda automašīnu tirdzniecības vietas visā pasaulē.

Mana BMW dizains un saskarne ir daudz mainījušies. Tagad navigācija caur lietojumprogrammu ir kļuvusi daudz ērtāka, jo nav bieži izmantoti elementi un izvēlnes ir noņemtas, un pats interfeiss ir daudz vieglāk saprotams un lietojams intuitīvi.


Turklāt īpašu uzmanību pievērsām elektromobiļu īpašniekam. Tagad autovadītāji varēs novērtēt elektromotoru un akumulatora stāvokli, uzzināt par uzlādes līmeni un izmantot arī BMW Points funkciju, kas ir atbildīga par automātisku salona apsildīšanu vai gaisa kondicionēšanu.

Atgādinām, ka lietojumprogramma My BMW ir pieejama bezmaksas lejupielādei no AppStore un Google Play katalogiem. Tas darbojas nevainojami visās mūsdienu mobilajās ierīcēs, kurās darbojas operētājsistēma Android OS un iOS. Lai atjauninātu, izvēlnē jāizvēlas atbilstošā opcija vai jāieslēdz automātiskās atjaunināšanas režīms, ja tas bija izslēgts. Tad lietojumprogramma neatkarīgi izveidos savienojumu ar uzņēmuma oficiālajiem serveriem un atjauninās programmatūru.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika