все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

Izmēģiniet SUV BMW X6

Просмотров: 1458

Starp bagātīgo Bavārijas koncerna BMW krosoveru līniju X6 modelis izceļas ar visveiksmīgāko virsbūvi un izcilo interjeru. Lai ko varētu teikt, augstākā līmeņa sestā ģimene ir viena no labākajām mūsdienu tirgū, un milzīgie pārdošanas vērtējumi to pilnībā apstiprina.

Automašīna tiek piegādāta vairākos dažādos aprīkojuma līmeņos ar dažādiem dzinējiem, ko nav jēgas uzskaitīt. Ir tikai vērts atzīmēt, ka katrs no automašīnā uzstādītajiem dzinējiem ir īsts inženierijas brīnums un pilnībā atbilst vācu autoražotāja nevainojamajai reputācijai.


Kā balstiekārta tiek izmantota neatkarīga atsperes konstrukcija, kas kopā ar klīrensu veicina uzbrukumu tuvākajām bezceļu teritorijām, tomēr automašīna labi jūtas pazīstamos pilsētas apstākļos.

Starp citu, uz ceļa un vadāmībā BMW X6 nav daudz labāks par pārējo krosoveru līniju, lai gan joprojām ir zināms komforts. To ietekmē sarežģītāka balstiekārta un uzlabots interjers ar gandrīz ideāliem sēdekļiem. Turklāt salonā ir vairāk nekā pietiekami daudz vietas gan vadītājam, gan aizmugurējai pasažieru sēdekļu rindai!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika