все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

Piedevu tehnoloģiju centrs sadarbosies ar BMW

Просмотров: 1660

Nesen General Motors ir atvēris jaunu piedevu industrializācijas centru (AIC), kas rūpnieciskā mērogā 3D drukās dažādas automobiļu detaļas. Šī tehnoloģija ievērojami uzlabos ražošanas procesa efektivitāti. BMW koncerns jau ir parakstījis ilgtermiņa sadarbības līgumu ar uzņēmumu.

Pēc jaunā centra vadītāja teiktā, 3D drukāšanai var būt nozīmīga loma GM inovāciju attīstībā, kā arī veicināt starpvalstu biznesa saišu stiprināšanu. BMW pilnībā piekrīt šim viedoklim un cer uz auglīgu sadarbību noslēgtā līguma ietvaros.


Rūpnieciskajos printeros, kas uzstādīti AIC, tiek izmantotas dažādas drukas metodes. Daži no tiem ir balstīti uz lāzera saķepināšanas tehnoloģiju, citi izmanto kausēšanu ar lāzeru, un vismodernākie izmanto vairāku strūklu un simulētu sintēzi.

Detaļu 3D drukāšanas priekšrocība ir spēja ātri izvietot ražošanas procesu. Tajā pašā laikā pat darba gaitā jūs vienmēr varat veikt nepieciešamās korekcijas bez nepieciešamības atjaunot milzīgu daļu no ražošanas līnijām, kā tas ir tradicionālajā pieejā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika