все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

BMW X7 Anniversary Series parādīsies AAE

Просмотров: 1427
BMW X7 ir visos aspektos izcils krosovers ar vācu kvalitātes līmeni un mūsdienīgu pievilcīgu izskatu. Šis modelis ir pelnīti populārs daudzās pasaules valstīs, tomēr lielākais pieprasījums pēc šī flagmaņa BMW saglabājas stabils valstīs ar attīstītu ekonomiku un lielu turīgu iedzīvotāju skaitu.
Iespējams, tāpēc BMW X7 jubilejas sērija, kas tika nolemts sakrist ar nākamo krosovera parādīšanās gadadienu, tika prezentēta tieši Apvienotajos Arābu Emirātos, kur BMW ir daudz uzticīgu fanu. Runa ir par ierobežotu uzlaboto krosoveru tirāžu, kuru sērijā būs tieši 50 automašīnas.

Un, ja tehniskā ziņā BMW inženieri neapgrūtināja dzinēja forsēšanu un citus tūninga paņēmienus, tad dizaineriem acīmredzami bija atraisītas rokas. Rezultātā krosovers ieguva daudz jauku īpašību, kam vajadzētu uzsvērt tā ekskluzivitāti. Ir iespaidīgi diski, moldingi, jauns spoileris, optika un daudz kas cits.
Apskatiet tālāk redzamos fotoattēlus, lai savām acīm redzētu atšķirības starp šo īpašo versiju un krosovera akciju versiju. Diemžēl tirāža būs izpārdota tikai AAE, kur to pārdos kā karstmaizes!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika