все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

BMW M5 sedans nepiekāpsies superautomobiļiem

Просмотров: 1139

Ilgi gaidītais BMW M5 sedans saņems ļoti izcilu tehnisko aprīkojumu, kas modeli padarīs saistītu ar superauto un sporta automašīnām. Turklāt Bavārijas inženieri gatavo ievērojamu automašīnas šasijas uzlabojumu, kā rezultātā automašīnas vadāmība ievērojami uzlabosies.

Sensacionālākās ziņas bija jaudīgais dzinējs, kas tiks uzstādīts jaunajam produktam. Tas būs lielisks V8 motors ar 4,4 litru tilpumu, kas ražo 635 ZS. un 750 Ņūtona metru griezes moments. Motoram ir uzreiz pāris turbokompresoru, un tas darbojas arī ar degvielas tiešās iesmidzināšanas sistēmu.


Ne mazāk uzmanība ir pelnījusi automašīnas šasiju un balstiekārtu, kas īsteno principu samazināt ripošanu un palielināt automašīnas stabilitāti ātrgaitas brauciena laikā. Tāpat modelis saņems jaunu bremžu un izplūdes sistēmu, kas savukārt uzlabos automašīnas dinamiskās īpašības.

Veidojot virsbūves elementus, tiek aktīvi izmantota moderna oglekļa šķiedra, kuru BMW ir iemācījies padarīt ne sliktāku par Japānas augsto tehnoloģiju ražotājiem. Par cenām un precīzu sporta sedana izlaišanas datumu tas tiks paziņots vēlāk.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika