все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

Lielākais programmatūras atjauninājums, par kuru paziņoja BMW

Просмотров: 1123

Mūsdienu automašīnu vienkārši nevar iedomāties bez borta datora un multimediju sistēmas ar daudzām iespējām un iespējām. Visai šai labestībai ir nepieciešama programmatūra, kas arī ir novecojusi. Šajā sakarā BMW koncerns periodiski veic liela mēroga programmatūras atjauninājumus saviem transportlīdzekļiem. Viens no šiem atjauninājumiem notiks šopavasar.

Šobrīd uzņēmuma automašīnās tiek izmantota BMW operētājsistēma 7, kas parādījās 2018. gadā. Saskaņā ar statistiku, vairāk nekā 750 tūkstoši automašīnu visā pasaulē izmanto šo konkrēto programmatūras versiju. Tomēr tagad ir jauna versija "versija 07/20", kas ietekmēs daudzus operētājsistēmas aspektus.


Īpaši tiks uzlabota integrācija ar mobilo aplikāciju My BMW, ar kuras palīdzību būs iespējams kontrolēt daudzas automašīnas funkcijas, kā arī saņemt pielāgojamus push paziņojumus par sava transportlīdzekļa stāvokli.

Turklāt tiks pabeigts BMW inteliģentais personīgais palīgs, kurš saņems cilvēciskāku formu un uzlabotas inteliģentas funkcijas. Visbeidzot, jauninājumu sarakstā būs iekļauta pievienotā uzlādes sistēma, kas ļaus BMW elektromobiļu īpašniekam meklēt piemērotas uzlādes stacijas un pat redzēt sarakstu ar izdevīgām akcijām, kas tiks rādītas blakus katrai iestādei.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika