все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

Bureau dÄHLer ir sūknējis hibrīdo BMW 745Le xDrive

Просмотров: 1644

Slavenā vācu tūninga studija dÄHLer ir pārņēmusi BMW 7. sērijas modifikāciju. Tajā pašā laikā par pamatu kalpoja automašīnas hibrīdā versija, kas tika ievērojami uzlabota ar jaunu programmatūru. Tomēr viss kārtībā.

BMW 745Le xDrive saņēma šasijas regulēšanas mikroshēmu, kā rezultātā spēkstacijas jauda tika paaugstināta līdz 408 ZS. un 600 Ņūtona metru griezes moments. Kā pārnesumkārba joprojām tiek izmantots astoņu pakāpju "automātiskais", kas netika modernizēts.


Tehniskajā ziņā tūninga cienītāji nedaudz pārveidoja balstiekārtu, uzstādīja jaunu izplūdes sistēmu, kā arī modificēja bremzes, uzstādot jaunus firmas uzlikas. Visu šo jauninājumu rezultātā modelis ir kļuvis atsaucīgāks apstrādes un dinamikas ziņā.


Kas attiecas uz automašīnas ārpusi, tas praktiski nemainījās, izņemot radiatora režģi un jaunus LED lukturus, kuru nomaiņa ir laba forma jebkurai modernizācijai.

Bet salonā tika pievienots jauns stūre, pedāļi un sēdekļu apdare ar viegliem sporta motīviem. Nē, interjers nav zaudējis spīdumu un komfortu, bet tas ir kļuvis nedaudz agresīvāks un stilīgāks. Automašīnas iepriekšējie pasūtījumi jau tiek pieņemti, un modelis parādīsies ļoti ierobežotā tirāžā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika