все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

Ūdeņradis BMW X5 i Hydrogen Next izlaists

Просмотров: 1446
Ūdeņraža transports kļūst arvien izplatītāks. Arvien vairāk autoražotāju izziņo pasažieru modeļus un pat komerciālos transportlīdzekļus, ko darbina ūdeņraža degvielas šūnas. Mūsu mīļais BMW, kas nesen prezentēja ūdeņraža krosoveru BMW X5 i Hydrogen Next, nestāv malā no šī procesa.
Kā jūs droši vien jau sapratāt, projekts ir visparastākais X5, kas tika pārcelts uz jauna veida degvielu. Elektrostaciju pārstāv pāris elektromotoru, kuru kopējā jauda ir 374 ZS. Dizains ietver arī bufera akumulatoru, kas tiek uzlādēts no ūdeņraža degvielas šūnām.

Kā degvielas tvertne tiek izmantots pāris oglekļa šķiedras tvertņu, kas spēj izturēt ievērojamu spiedienu līdz 700 bāriem. Tajā pašā laikā pilna automašīnas uzpilde aizņem tikai 4-5 minūtes, kas ir nieks, salīdzinot ar elektromobiļa uzlādi pat no augstsprieguma uzlādes stacijas.
Acīmredzot visi dizaineru centieni tika vērsti uz automašīnas šasiju, tāpēc sāpīgi pazīstamā X5 dizains palika nemainīgs. Taču auto joprojām ir aktīvas izstrādes stadijā, tāpēc iespējams, ka nākotnē tas tiks pārtaisīts, turklāt vēl ne vienu reizi vien.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika