все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

3. sērija tika pārskatīta spraudņa dēļ

Просмотров: 1117

Vēl viens BMW automašīnu atsaukums notika nepareiza elektroinstalācijas spraudņa dēļ, kas var izraisīt īssavienojumu automašīnas barošanas sistēmā. Nedaudz vairāk nekā 21 tūkstotis trešās sērijas automašīnu dosies uz uzņēmuma saloniem, kurus BMW servisa darbinieki apkalpos bez maksas.

Problēmas spraudnis atrodas elektroinstalācijas savienotājā, kas savienojas ar ventilatora kaskādes savienotāju. Pats kontaktdakša izrādījās nepietiekamas kvalitātes, kā rezultātā laika gaitā vadi var tikt pakļauti, kā rezultātā rodas īssavienojums.


Laikā no 2018. līdz 2020. gadam ražoto trešo automašīnu sēriju īpašnieki, izmantojot oficiālo BMW lietotni, var pārbaudīt savas automašīnas pieejamību atsaucamajā sarakstā. Lai to izdarītu, pietiek norādīt automašīnas VIN numuru īpašā formā.


Ja tiek konstatēta problēma, jums nekavējoties jāapmeklē klientu apkalpošanas centrs, kur viss darbs pie spraudņa nomaiņas tiks veikts bez maksas.

Starp citu, tas nav pirmais lielākais BMW automašīnu atsaukums, kas noticis pēdējos gados. Nesen tika atsauktas piektās un sestās sērijas mašīnas, kurās tika atklāta programmatūras kļūda.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika