все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

Trešās un piektās sērijas hibrīdās versijas ceļā

Просмотров: 1728

Uzņēmums BMW ir nopietni uztvēris visas reprezentatīvās līnijas modernizāciju un masveidā aprīko automašīnas ar hibrīdām spēkstacijām. Nesen kļuva zināms par trešās un piektās sērijas hibrīdu parādīšanos, kas uz konveijera būs šī gada vidū.

Modeļi ir moderni hibrīdie transportlīdzekļi ar iespēju braukt ar elektrisko vilci, neizmantojot iekšdedzes motoru. Turklāt automašīnas var uzlādēt no kontaktligzdas, un ne tikai bremzēšanas enerģijas atgūšanas vai ICE darbības laikā.


Katra automašīna saņems virkni benzīna motoru ar vidējo jaudu 140 ZS. Tomēr kopā ar diviem automašīnā uzstādītajiem elektromotoriem kopējā jauda pieaug līdz 204 ZS. un 350 Ņūtona metru griezes moments. Vidēji šī jauda ir pietiekama, lai parādītu paātrinājuma dinamiku, kas vienāda ar 7,8 sekundēm līdz simtiem kilometru ar maksimālo ātrumu 225 km / h.

Jums vajadzētu arī izcelt nelielu vilces akumulatoru, kura vidējais tilpums ir 10 kWh. To var viegli uzlādēt, izmantojot kabeli no mājsaimniecības strāvas avota, kā arī izmantot kā galveno enerģijas avotu. Šajā gadījumā nobraukums ar vienu uzlādi būs aptuveni 60 kilometri atbilstoši WLTP ciklam.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika