все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

BMW galvenā mītne līdz 2024. gadam ražos ICE

Просмотров: 1118

BMW plāno līdz 2024. gadam samazināt iekšdedzes dzinēju ražošanu par 80 procentiem. Situācija pasaules tirgū strauji mainās par labu elektrotransportam, tāpēc Bavārijas koncerna saražoto ICE apjoms vairs nav vajadzīgs.

Jo īpaši uzņēmuma galvenā rūpnīca pilnībā pārtrauks iekšdedzes dzinēju ražošanu. Pirmkārt, mēs runājam par jaudīgiem V8 un V12 motoriem, kuri pircēju vidū ir mazāk pieprasīti, jo pieaug nodokļi automašīnu ar līdzīgu spēka agregātu uzturēšanai.


Tomēr viņi neplāno pilnībā atteikties no iekšdedzes dzinēja. Ievērojama daļa ražošanas līniju turpinās motoru montāžu Lielbritānijas rūpnīcās, kas pieder BMW koncernam. Tomēr lielāko daļu šo motoru izmantos hibrīda piedziņas sistēmās. Tāpēc sastāvu galvenokārt pārstāvēs subkompaktas un videi draudzīgas vienības.

Pagaidām BMW koncerns tikai sāk sacensties par primātu elektriskā transporta jomā. Jo īpaši uzņēmumam joprojām nav pienācīgu elektromobiļu sērijveida modeļu, kas būtu ļoti pieprasīti pircēju vidū. Turklāt šobrīd uzņēmums nodarbojas ar sava sastāva hibridizāciju, kam nepieciešami arī iekšdedzes dzinēji, kaut arī ne galvenajā lomā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika