все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

BMW i Hydrogen Next neizmantos Toyota tehnoloģiju

Просмотров: 1700

BMW jau sen strādā pie ūdeņraža kurināmā elementu transportlīdzekļa i Hydrogen Next. Šī tehnoloģija pēdējā laikā ir ļoti populāra novatoriem no autobūves pasaules, un it īpaši japāņi no lielās Toyota kompānijas ir šajā lietpratēji.

Neskatoties uz to, ka sākotnēji BMW vēlējās licencēt izmantotās Toyota tehnoloģijas, tostarp ražošanas ūdeņraža automašīnas Toyota Mirai izstrādes laikā, šobrīd bavārieši nolēma atteikties no šī soļa un izstrādāt savas spēkstacijas darbības metodes.


Tie ir īpaši CFRP konteineri, kas spēj izturēt kolosālo spiedienu, kas ir 600 bāri un pat lielāks. Ar šo konteineru palīdzību plānots palielināt ūdeņraža rūpnīcas efektivitāti, ko izmanto kontrolētai ķīmiskai reakcijai, kas ģenerē elektrību elektromotoram.

Tiks ievērojami uzlabota arī tvertne ūdeņradim, ko izmanto kā degvielu. Pēc inženieru domām, īpaša uzmanība tiek pievērsta tā konstrukcijas drošībai un spējai izturēt milzīgu spiedienu. Lai kā arī būtu, un Bavārijas koncerna darbinieki nekādā ziņā nav zemāki par japāņiem, tāpēc esam pārliecināti, ka viņu ūdeņraža modelis nebūs sliktāks par pieminēto Toyota Mirai.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika