все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

Jauna arhitektūra elektromobiļiem parādīsies 2025. gadā

Просмотров: 1715

BMW ir nolēmis sekot līdzi globālajām tendencēm savu benzīna un dīzeļa modeļu elektrifikācijā un trešajā un piektajā sērijā ievieš hibrīdus un elektromotorus ar lielu spēku. Tomēr uzņēmums saprot, ka elektrisko transportlīdzekļu ražošanai ir nepieciešama pilnīgi jauna platforma, kas ir asināta. Tās izskats gaidāms līdz 2025. gadam.

Jaunajai platformai, kuras nosaukums vēl nav zināms, būs jābūt moduļu struktūrai, kas ļauj uz tās bāzes ieviest jebkuras klases modeļus. Turklāt būs jānodrošina vieta apjomīgām vilces baterijām, kas aizņem lielu platību un rada ievērojamu svaru kopējā automašīnas svarā. Visbeidzot, ir nepieciešama vieta elektromotoriem, kurus var uzstādīt dažādos veidos un kombinācijās.

Pašlaik BMW ir ceļā, lai līdz 2023. gadam elektrificētu 25 pašreizējos modeļus. Protams, šis pasākums notiks uzņēmuma pašreizējo tehnoloģisko iespēju robežās. Eksperti uzskata, ka līdz 2025. gadam, līdz ar jaunas platformas parādīšanos, mums vajadzētu sagaidīt BMW tīri elektrisko versiju globālāku parādīšanos.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika