все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

Manhart MH2 450 varētu konkurēt ar M sēriju

Просмотров: 1648
Tuninga studija Manhart jau ilgu laiku ir cieši saistīta ar BMW automašīnām. Dažādi tūninga projekti ir nopietni mainījuši uzņēmuma vadošo modeļu izskatu un tehnisko aprīkojumu, tāpēc puišiem ir milzīga pieredze darbā ar šīs konkrētās markas automašīnām. Nu kur ir liela pieredze, tur iznāk tiešām stāvošas modeles.
Manhart MH2 450 ir lielisks sporta projekts, kura pamatā ir BMW M240i. Tajā pašā laikā daudzi studijas fani pamatoti uzskata, ka šī automašīna var konkurēt ar bavāriešu oficiālo M sēriju, jo tā daudzos aspektos pārspēj akciju modeļus.

Spriediet paši, zem šī izskatīgā vīrieša pārsega atrodas rindas turbo sešinieks, kuru burvji no Manhārtas pacēla līdz 450 ZS. un 650 ņūtonmetru griezes moments. Arī modeļa izskats, kuram ir pretenciozi sportisks izskats ar štancētu virsbūves elementu pārpilnību, mūs nepievīla. Elegants spoileris, sānu komplekts, gaisa ieplūdes atveres un citi sīkumi rada patiesi elegantu izskatu.
Kopumā viņi sola savākt tikai 100 automašīnas, kuras tiks sadalītas starp kolekcionāriem un Manharta radošuma cienītājiem. Vienas vienības izmaksas būs aptuveni 250 tūkstoši eiro, kas īstiem skaistuma cienītājiem ir sīkums.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika