все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

Ford un BMW sacenšas cietvielu akumulatoros

Просмотров: 1660
BMW un Ford ir iesaistījušies sacensībās par cietvielu akumulatoru ražošanu. Šobrīd šī tehnoloģija tiek aktīvi attīstīta ar dažādu uzņēmumu pūlēm, jo sola īstu izrāvienu elektromobiļu jomā. Vislielāko interesi par jomu izrāda tādi giganti kā Volkswagen un GM, kā arī japāņu Toyota.
Kas attiecas uz bavāriešiem no BMW un amerikāņiem no Ford, tad kādu dienu viņi noslēdza līgumu ar uzņēmumu Volta Energy Technologies, kas patiesībā izstrādā jau minētos cietvielu akumulatorus. Abi uzņēmumi kopumā ir ieguldījuši 130 miljonus ASV dolāru, lai izstrādātu akumulatoru Solid Power.

Jauns daudzsološs akumulators sola samazinātu svaru un paaugstinātu energoefektivitāti. Turklāt tas būs daudz drošāks par pašreizējām litija jonu šūnām, kurām joprojām ir liela iespēja aizdegties, kad korpusā tiek samazināts spiediens. Bateriju pilotpartijas ražošanas uzsākšana ir paredzēta 2022. gada beigās.
Kopumā gandrīz visi vadošie autoražotāji tā vai citādi plāno izmantot jaunas akumulatoru tehnoloģijas. Katrā ziņā par to ziņo šo uzņēmumu pārstāvji, kuri detaļās dalās ar presi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika