все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
0

BMW pirmais elektriskais M, kas laists klajā šogad

Просмотров: 1739

Elektriskais BMW M šogad gatavojas laist klajā. Uzņēmuma M nodaļa nopietni plāno uzņemties savu modeļu pārnesi uz elektrisko vilci, un tika nolemts sākt ar pašu pirmo modeli, kuru, starp citu, diezgan labi pārdod gan Eiropā, gan ASV.

Pagājušā gada laikā tika pārdoti vairāk nekā 144 tūkstoši emos, kas ir par sešiem procentiem vairāk nekā 2019. gadā. Ņemot vērā nikno koronavīrusu un sarežģīto ekonomisko situāciju, var droši teikt, ka šī sērija šodien ir viena no Bavārijas ražotāja flagmaņiem.


Pagaidām nav precīzi zināms, kurš elektromotors un akumulators saņems pirmo elektrificēto M automašīnu no BMW, taču ir skaidrs, ka modelis nebūs sliktāks par līdzīgu citu ražotāju klasi. Tas ir, jūs varat droši sagaidīt nobraukuma līmeni, kas pārsniedz 400 kilometrus uz vienu uzlādi atbilstoši WLTP ciklam.

Bet, iespējams, nebūs nevienas hibrīdas versijas no M divīzijas. BMW pašlaik aktīvi strādā pie spraudņa hibrīda X8, kuru paredzēts izlaist arī šogad. M sērija neplāno koplietot konveijeru ar to, dodot priekšroku tūlīt pārkvalificēties elektriskajos transportlīdzekļos, apejot hibridizācijas puspasākumus, kas tiek aktīvi izmantoti uzņēmumā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Atradāt kļūdu vai nederīgu saiti?

Ar peli atlasiet problēmas fragmentu un nospiediet CTRL + ENTER.
Parādītajā logā aprakstiet problēmu un nosūtiet to resursa administrācijai.

Par vietni

Vietnē bmwportal.lv varat atrast jebkuru interesējošu informāciju par BMW automašīnām Latvijā un pasaulē. Jaunākās ziņas sastāvā, testa braucieni un atsauksmes.

Tagus

Statistika